Apple: Ekosystém zážitkov (Deep Dive)

Apple, firma z Cupertina, o ktorej hovorí celý svet. Firma, ktorá prináša produkty za prémiové ceny, za ktoré sú zákazníci ochotní platiť. Firma, ktorej trhová kapitalizácia je hnaná do výšin. V čom tkvie jej výnimočnosť, o tom som písal v analýze Ekosystém zážitkov.

Na analýze som pracoval dva roky, prečítal 6 kníh, čo je spolu okolo 1400 strán, prečítal desiatky článkov, analýz a prešiel som si aj finančné výkazy (10-k) za posledných 10 rokov. Na stránke je k dispozícii niekoľko článkov, ktoré úzko súvisia s touto analýzou. Odporúčam ich prečítať. Do budúcna ich plánujem rozšíriť o ďalšie články.

Po dokončení analýzy som zvažoval, či analýzu ponúknuť za poplatok alebo ju dať zadarmo na stiahnutie. Vzhľadom, že je tu čas Vianočný a s nimi aj moje narodeniny, rozhodol som sa analýzu poskytnúť pre všetkých ZADARMO! Teda nie úplne. Aspoň výmenou za email, ktorý by som chcel v budúcnosti použiť na odosielanie newslettera.

Touto cestou by som ťa chcel poprosiť, keď si analýzu prečítaš, aby si mi o nej poskytol spätnú reakciu, napríklad zanechaním komentáru na konci článku.

Príjemné čítanie praje

Miro

5 2 votes
Hodnotenie článku
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
View all comments

Site Footer

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x